Lesrooster m.i.v. 17 januari 2022:

 

dag tijd les aanmelden locatie

maandag

 

 

16.00-16.45 Selectie Diamond Dancers   Nobelstraat 10a, Hoogeveen
16.45-17.30 Selectie 2 The Limit  
17.30-18.15 Selectie Explosion  
18.30-19.15

 Top Fit Step

nieuw! m.i.v. 23 mei

https://datumprikker.nl/pvx86zeebe3gz5zc

19.30-20.30 Bodyshape Circuit (buiten) https://datumprikker.nl/pgxfrd5xruvyu2c4
dinsdag 15.45-16.30 Streetdance 7-8 jr https://datumprikker.nl/prxqsigx5bfydetb Gymzaal Curiestraat, Hoogeveen
16.30-17.15 Streetdance 9-12 jr https://datumprikker.nl/pbxyfxbjtmbyded2
16.45-17.30 Kids Top Fit 13-16 jr https://datumprikker.nl/pjxp59954cgyu275 Morsestraat 11, Hoogeveen
17.45-18.45 Dans en Weerbaar Exclusieve cursus groep 5 t/m 8 Nobelstraat 10a, Hoogeveen
18.45-19.30 Barbell training nieuw!! m.i.v. 14 juni

https://datumprikker.nl/pwxp5kni6axgp8jc

19.30-20.30 Body Groove https://datumprikker.nl/phxv5akdn38yu25r

woensdag

 

 

09.00-09.45 Dance Cardio https://datumprikker.nl/pnxubi6v3heyu25f Nobelstraat 10a, Hoogeveen
15.15-16.00 Streetdance 7-8 jr https://datumprikker.nl/paxf4gyvyw8yded8
16.00-16.45 Streetdance 9-12 jr https://datumprikker.nl/ppxgpk33c3sydedv
16.45-17.30 Streetdance 13-14 jr https://datumprikker.nl/p8xt4j8bv93ydedh
17.30-18.15 Streetdance 15-16 jr https://datumprikker.nl/pgxhdwz7mxuydeex
19.00-19.45

Latin Moves

 

https://datumprikker.nl/pdx6wcargkayu2j6 

t/m 21 september wordt deze les vervangen door zumba

19.45-20.30 Dance Cardio https://datumprikker.nl/pxx77gk8zaqyu2jc
20.30-20.45 Core Stability https://datumprikker.nl/ppxc4bhqc78yu2jt

donderdag

 

10.00-10.45 Dans U Fit 55+/65+ https://datumprikker.nl/p4x63sn4eyzyu2bc Nobelstraat 10a, Hoogeveen
15.15-16.00 Bootcamp4kids https://datumprikker.nl/pixza5iswpbydeei Gymzaal Booyenverlaat, Hoogeveen
15.45-16.30 Streetdance 5-6 jr https://datumprikker.nl/pqxw8v8vreqydeev 't Anker, Hollandscheveld
16.30-17.15 Streetdance 7-8 jr https://datumprikker.nl/pzx8esmuawjydevx
17.15-18.00 Streetdance 9-12 jr https://datumprikker.nl/pzxpj5i2fbaydevh
17.15-18.15 Rots en Water Exclusieve cursus 9 t/m 12 jaar Morsestraat 11, Hoogeveen
18.45-19.30 Body Flow https://datumprikker.nl/pgxj277u7ybyu2be Nobelstraat 10a, Hoogeveen
19.30-20.15 Zumba https://datumprikker.nl/pgxg69bcdgxyu2rs

vrijdag

 

 

09.00-10.00 Bodyshape https://datumprikker.nl/pmxsif3n8sqyu2ri Nobelstraat 10a, Hoogeveen
14.45-15.30 Streetdance 5-6 jr https://datumprikker.nl/pyxc5vjsf5rydefg 't Groene Hart, Zuidwolde
15.30-16.15 Streetdance 7-8 jr vol https://datumprikker.nl/pcx6tvqksewydefe
16.15-17.00 Streetdance 9-12 jr https://datumprikker.nl/pjx92c9e8b8ydekz
16.00-16.45 Streetdance 5-6 jr https://datumprikker.nl/pwxfvb42wynydek9 Nobelstraat 10a, Hoogeveen
16.45-17.30 Streetdance 7-8 jr https://datumprikker.nl/p3xjujsz9qnydek5
17.30-18.15 Streetdance 9-12 jr https://datumprikker.nl/p5x9zj99pphydekm

Tijdens de schoolvakanties hanteren wij een aangepast rooster voor de volwassenen. Alle streetdance, bootcamp4kids en kids top fit lessen komen dan te vervallen. 

Op feestdagen zijn we gesloten.