Les rooster

Hoogeveen

 

Deze week (17 t/m 20 oktober) zijn er kijklessen bij de reguliere streetdance lessen. Ouders kunnen de eerste 10 minuten kijken in de les. De kinderen laten dan de dansjes zien die zij de afgelopen weken hebben geleerd.

LET OP! De streetdance les 9-12 jaar op vrijdag in de Magneet heeft op 3 november de kijkles en niet op 20 oktober.

 

Maandag

16.00-16.45 Selectie training D-Squad (Dansschool Isashi)

16.45-17.30 Selectie training Untouchables (Dansschool Isashi)

17.30-18.15 Selectie training Rythm Nation, Ultimate Force, Dangerous Divas (Dansschool Isashi)

18.15-19.00 Selectie training Fired Up

18.30-19.30 Latin Moves (Alfa College) op 2 oktober aangepaste tijd, zie onder

19.30-20.30 Bodyshape (Alfa College) op 2 oktober aangepaste tijd, zie onder

20.00-21.00 Bodycombat (Wielewaal) op 2 oktober aangepaste tijd en locatie, zie onder

 

Dinsdag

15.45-16.30 Streetdance 4-6 jaar (Curiestraat) kijkles 17 oktober

16.30-17.15 Streetdance 9-12 jaar (Curiestraat) kijkles 17 oktober

17.15-18.00 Streetdance 7-8 jaar (Curiestraat) kijkles 17 oktober

18.00-18.45 Streetdance 9-10 jaar (Curiestraat) kijkles 17 oktober

19.00-19.45 Sh'bam (Wielewaal) op 3 oktober aangepaste tijd, zie onder

19.45-20.15 Bodyshape (Wielewaal) op 3 oktober aangepaste tijd, zie onder

19.30-20.30 Bodyjam (Boekenberghstraat) op 3 oktober aangepaste tijd en locatie, zie onder

 

Woensdag

08.45-09.30 Sh'bam (mfc de Magneet)

12.45-13.30 Streetdance 9-12 jaar (Zuiderbreedte) kijkles 18 oktober

13.30-14.15 Streetdance 4-6 jaar (Zuiderbreedte) kijkles 18 oktober

14.15-15.00 Streetdance 7-8 jaar (Zuiderbreedte) kijkles 18 oktober

16.15-17.00 Streetdance 9-12 jaar (mfc de Magneet) kijkles 18 oktkober

17.00-17.45 Streetdance 7-8 jaar (mfc de Magneet) kijkles 18 oktober

17.45-18.30 Streetdance 13-16 jaar (mfc de Magneet)

19.30-20.30 Latin Moves (Leeuweriklaan)

20.00-20.45 Sh'bam (Curiestraat)

 

Donderdag

16.30-17.15 Selectie training Rythm Nation (Dansschool Isashi)

17.15-18.00 Selectie training D-Squad, Untouchables, Fired Up (Dansschool Isashi)

18.00-18.45 Selectie training Dangerous Divas (Dansschool Isashi)

18.45-19.30 Selectie training Ultimate Force (Dansschool Isashi)

19.30-20.30 Bodycombat (Brederoweg)

19.30-20.30 Bootcamp (verzamelen bij dierenartspraktijk de Weide)

19.45-20.45 ClubFiesta (Boekenberghstraat)

 

Vrijdag

16.00-16.45 Streetdance 4-6 jaar (mfc de Magneet) kijkles 20 oktober

16.45-17.30 Streetdance 7-8 jaar (mfc de Magneet) kijkles 20 oktober

17.30-18.15 Streetdance 9-12  jaar (mfc de Magneet) kijkles 3 november

 

 

Alteveer

Maandag

19.00-19.45 Streetdance 9-12 jaar (Alke)

 

Woensdag

19.30-20.15 Sh'bam (Alke)

 

 

Zuidwolde

Vrijdag

15.30-16.15 Streetdance 4-6 jaar (obs 't Groene Hart) kijkles 20 oktober

16.15-17.00 Streetdance 7-8 jaar (obs 't Groene Hart) kijkles 20 oktober

17.00-17.45 Streetdance 7-8 jaar (obs 't Groene Hart) kijkles 20 oktober

17.45-18.30 Streetdance 9-12 jaar (obs 't Groene Hart) kijkles 20 oktober

 

Hollandscheveld

Donderdag

16.00-16.45 Streetdance 4-6 jaar ('t Anker) kijkles 19 oktober

16.45-17.30 Streetdance 7-8 jaar ('t Anker) kijkles 19 oktober

17.30-18.15 Streetdance 9-12 jaar ('t Anker) VOL kijkles 19 oktober